Visuomenės sveikatos biuro specialistai Tarptautinėje užkrečiamųjų ligų savaitėje

Prieš kelias dienas Vilniuje įvyko Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuota Tarptautinė konferencija „2-oji tarptautinė užkrečiamųjų ligų savaitė“, kurioje dalyvavo ir Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro specialistai. Lietuvos mokslų akademijoje susibūrė per 400 dalyvių, o pranešimus skaitė lektoriai iš 26 pasaulio šalių.

Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai konferencijoje pristatė stendinį pranešimą „Sveikatos pradmenys Šalčininkų rajono ugdymo įstaigose“.

Pasak sveikatos apsaugos ministro A. Verygos, tarptautinės užkrečiamųjų ligų konferencijos Lietuvoje – tai Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro visapusės veiklos idėja, sutelkianti veiklos partnerius, kuria siekiama prisidėti prie sumanios, besimokančios ir atsakingos visuomenės kūrimo, t.y. Lietuvos pažangos kūrimo.

Konferencijoje buvo gvildenamos įvairios temos, tokios kaip infekcijos, kurių galima išvengti skiepijantis, lytiškai plintančios ligos, tuberkuliozė ir kt. Atkreiptas dėmesys į nepakankamas skiepijimo nuo gripo apimtis, pasirodo, tai ne tik visuomenės, bet ir medikų bendruomenės problema. 

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com