KONKURSAS SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI

Šiandien, spalio 20 dieną, Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijos salėje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ rajoninis etapas. 

Vykusiame konkurse sveikos gyvensenos žinias parodė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai. Iš viso šioje grupėje dalyvavo 6 rajono ugdymo įstaigų – Šalčininkų lopšelio-darželio „Pasaka“, Šalčininkų lopšelio-darželio „Vyturėlis“, Baltosios Vokės lopšelio-darželio, Butrimonių lopšelio-darželio, Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ bei Butrimonių pagrindinės mokyklos komandos. Kiekvieną sudarė penki vaikai, auklėtojas ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.

Komandos intensyviai dirbo atlikdamos pateiktas teorines bei praktines užduotis sveikos gyvensenos, taip pat varžėsi vikrumo ir greitumo rungtyse. Jaunieji sveikuoliai įrodė, kad moka rūpintis savimi, saugoti ir stiprinti sveikatą, įgytas sveikatos žinias sugeba taikyti praktiškai, yra fiziškai aktyvūs ir kūrybingi.

Vertinimo komisijai susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtoja tapo ir įgijo teisę dalyvauti kitame etape Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ komanda „Kiškiai sveikuoliai“.
Linkime komandai gerų rezultatų ir Kėdainiuose.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com