Kontaktai

Biudžetinė įstaiga

Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Kodas 304159095

Tel.: 8 640 65 290

El.p. biuras@svsb.lt

Nepriklausomybės g. 38, LT17115 Šalčininkai, Lietuva

Pareigos Kontaktai
Direktorė Janina Alkovska

biuras@svsb.lt

Vyriausioji buhalterė Veslava Mackevičienė

veslava.mackeviciene@gmail.com

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Justyna Vojevodskaja

justyna@svsb.lt

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, koordinuojanti visuomenės sveikatos priežiūros specialistų veiklą ugdymo įstaigose Ana Jankelevič

ania@svsb.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nina Šilkienė

nina@svsb.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Olga Matovič

olga@svsb.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Janina Butko

janina@svsb.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Slava Bogovec

slava@svsb.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ivona Žemaitienė

ivona@svsb.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Malinovskaja

regina@svsb.lt

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas Leonid Vysockij

leovyso@gmail.com

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Natalija Kazlauskienė

kazlauskiene32@gmail.com

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Natalija Miskevičnatalja

miskevic@gmail.com

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Elvyra Salavatova

elvyraslvtv@gmail.com

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com