Kontaktai

 

Biudžetinė įstaiga

Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Kodas 304159095

Tel.: 8 640 65 290

El.p. biuras@svsb.lt

Nepriklausomybės g. 38, LT17115 Šalčininkai, Lietuva

 

 

DARBO LAIKAS

I-IV 8.00-17.00

V 8.00-15.45

Pietų pertrauka 12.00-12.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atnaujinimo data: 2018 m. liepos 25 d.

Pareigos Kontaktai
Direktorė (vaiko priežiūros atostogos) Janina Alkovska

biuras@svsb.lt

 

Laikinai einanti direktorės funkcijas Ana Jankelevič

biuras@svsb.lt

Vyriausioji buhalterė Veslava Mackevičienė

veslava.mackeviciene@gmail.com

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą ir stebėseną Justyna Vojevodskaja

justyna@svsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Irina Šimaitienė

irina@svsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Nina Šilkienė

nina@svsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje Janina Butko

janina@svsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje Elvyra Salavatova

elvyraslvtv@gmail.com

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje Ivona Žemaitienė

ivona@svsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje Regina Malinovskaja

regina@svsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistas, vykdantis  sveikatos priežiūrą mokykloje Leonid Vysockij

leovyso@gmail.com

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje Natalija Kazlauskienė

kazlauskiene32@gmail.com

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje Natalja Miskevič

miskevic@gmail.com

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com