Nemokamos pamokos tėvams interneto svetainėje www.kaveikiavaikai.lt

  • Paskelbė : Biuras
  • Paskelbta: 2021-09-07
  • Kategorija: Aktualijos

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kviečia visus tėvus apsilankyti jiems skirtoje unikalioje interneto svetainėje www.kaveikiavaikai.lt. Tai nemokama internetinė mokymosi programa, kurią sudaro pamokos tėvams skirtingomis temomis, padėsiančios geriau suprasti savo vaikus, efektyviau bendrauti, stiprinti tarpusavio ryšį bei suteiksiančios reikalingų žinių apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją. Čia tėvai ras daug aktualių faktų, naudingų patarimų, užduočių, testų bei video medžiagos.

Šiemet interneto svetainėje www.kaveikaivaikai.lt buvo sukurtos dvi naujos aktualios pamokos – apie elektronines cigaretes ir apie vaikų piktnaudžiavimą vaistais.

Daug naujienų tėvai ras ir facebook puslapyje „Ką veikia vaikai“ https://www.facebook.com/Kaveikiavaikai.

Taip pat kviečiame dalyvauti ir išspręsti testą tėvams portale Lrytas. Tai puiki proga ne tik laimėti prizus, bet ir pasitikrinti savo žinias, o galbūt ir išmokti kažką naujo apie vaikų auklėjimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją. Nuoroda į testą: https://www.lrytas.lt/tevams/tevyste/2021/09/06/news/testas-tevams-ka-zinote-apie-vaiku-piktnaudziavima-vaistais-20616529

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos