Lapkričio 14-ąją socialinė iniciatyva "Skirtingos spalvos" suburs cukrinio diabeto paliestus žmones

  • Paskelbė : Biuras
  • Paskelbta: 2021-11-05
  • Kategorija: Aktualijos

LAPKRIČIO 14-ĄJĄ SOCIALINĖ INICIATYVA „SKIRTINGOS SPALVOS” SUBURS CUKRINIO DIABETO PALIESTUS ŽMONES Į KAUNO ŽALGIRIO ARENĄ  

Lapkričio 14-oji – pasaulinė cukrinio diabeto diena. Socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ kviečia šią dieną minėti drauge, fiziniu ar nuotoliniu būdu prisijungiant prie jau antrus metus iš eilės organizuojamos konferencijos apie cukrinį diabetą. Organizatoriai teigia, kad ši konferencija bus ypatinga, nes jos metu ne tik fiksuos didžiausią Lietuvoje aitvaro konstrukcijos rekordą, bet ir minės 100 metų insulino išradimo metines.  

Žalgirio arenos amfiteatre vyksiančiame nemokamame renginyje nuo 13 valandos šurmuliuos mugė. Joje dalyvaus įvairių įmonių atstovai, Kauno klinikų endokrinologai bei organizacijos, vienijančios diabetu sergančius žmones. Vėliau, nuo 14 valandos, visus besidominčius suburs edukacinio pobūdžio konferencija, kelianti diabeto kontrolės, naujausių technologijų, psichologijos, vaistų kompensavimo bei kitus aktualius klausimus. Taip pat konferencijoje savomis patirtimis dalinsis sergančiųjų bendruomenės nariai, o šią ligą gydantys profesionalai pateiks mitus ir klaidingą informaciją keisiančius patarimus. 

Nuoroda į renginį čia.

Pranešime spaudai rašoma, kad renginio metu taip pat bus minima ir 100 metų sukaktis insulinui, be kurio diabetu sergančių žmonių kasdienybė būtų kitokia. Istoriniam jubiliejui pažymėti organizatoriai kviečia visus žmones fiksuoti didžiausią Lietuvoje aitvaro konstrukcijos rekordą, kuris bus pagamintas simboliniu – mėlynos spalvos – ratu, pažyminčiu gyvenimą su cukriniu diabetu. 

„Man yra didžiulė garbė ne tik kurti tokius renginius sergančiųjų žmonių bendruomenei, bet ir skleisti žinią apie gyvenimą su liga. Nei vienas sergantysis nepasirinko gyventi su nekviestu draugu, kurį ne tik pačiam žmogui, bet ir visuomenei yra sunku prisijaukinti. Toks mano ir VšĮ „Skirtingos Spalvos” tikslas – pakeisti požiūrį į gyvenimą su liga ir priimti kiekvieną žmogų, paliestą tamsių gyvenimo spalvų.”, – mintimis dalijasi renginio organizatorius Dalius Stankevičius. 

Visi negalintys arba nenorintys fiziškai dalyvauti renginyje, cukrinio diabeto konferenciją galės stebėti nuo 14 valandos „Skirtingos Spalvos“ Facebook paskyroje. Tiesioginės transliacijos metu bus galima užduoti klausimus pašnekovams ir laimėti renginio rėmėjų įsteigtus prizus. 

Iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ primena, kad daugiau informacijos apie renginius, laidas ir labdaringas kampanijas galite sužinoti „Facebook“ paskyroje. Prisidėti prie šios iniciatyvos veiklos taip pat galite įsigydami rankų darbo marškinėlius, įkvėptus sergančiųjų bendruomenei priklausančių herojų istorijomis. 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos