Kviečiame į renginį JUDĖK

  • Paskelbė : Biuras
  • Paskelbta: 2024-05-22
  • Kategorija: Aktualijos

Birželio 15 d. kviečiame sudalyvauti smagiame renginyje JUDĖK. Tai fizinio aktyvumo renginys Šalčininkų rajone, kuris organizuojamas siekiant skatinti gyventojus aktyviai, sveikai, naudingai ir turiningai leisti laiką. Renginį „JUDĖK“ organizuoja Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Šalčininkų rajono Vladislavo Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centras.

Renginį sudaro 2 dalys:

I dalis - ėjimas arba bėgimas pėsčiųjų ir dviračių taku Šalčininkai - Šalčininkėliai (6 km). Startas: prie koplytėlės, esančios prie įvažiavimo į Šalčininkus. Pradžia 10:00 val.. Finišas: Šalčininkėliai, Šalčininkų rajono Vladislavo Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centras. Renginio metu bus barstomi draugiški aplinkai spalvoti milteliai.  Kiekvienas dalyvaujantis gaus po pakuotę miltelių, kuriuos išbers trasos pradžioje paskelbus startą. Milteliai taip pat bus barstomi tam tikrose trasos vietose. Rekomenduojama naudoti mažiau mėgstamus drabužius (pageidautina baltos spalvos marškinėliai), nes dėmių tikimybė išlieka.

II dalis - V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centro teritorijoje vyks edukacinės ir sporto veiklos: sveikatos palapinė, sveikos mitybos edukacija su gaminimu, zumba treniruotė, joga, karate, pankrationo ir savigynos treniruotės, pagalvių tinklinis, badmintonas, smiginis, bus krepšinio automatas, poilsio zona ir DJ muzikantu. Veiklos vykdomos nuo 11:30 val. iki 15:00 val.

Renginio pradžia - 10:00 (registracija nuo 9:30)

Starto vieta -  prie koplytėlės, esančios prie įvažiavimo į Šalčininkus, finišas – prie įvažiavimo į Šalčininkėlius.

Renginio tęsinys V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre.

Būtina susipažinti su renginio nuostatais:

Dalyvių registracija į renginio I dalį vykdoma iki 2024 birželio 10 d. užpildant registracijos formą: spauskite čiaRegistracija bus sėkminga tik sutikus su renginio nuostatais. Dalyvio registracijos formos užpildymas rodo, kad dalyvis susipažino, sutinka bei įsipareigoja laikytis organizatorių nustatytų  nuostatų. Norint dalyvauti tik antroje renginio dalyje registruotis nereikia.

Iki susitikimo birželio 15 d.!

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos