Darbuotojai

Vardas, Pavardė

Pareigos

Kontaktai

Janina Alkovska

Direktorė 

janina.alkovska@svsb.lt

867440179

Veslava Mackevičienė

Vyriausioji buhalterė veslava.mackeviciene@svsb.lt

Ana Jankelevič

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą ana.jankelevic@svsb.lt

Olga Gražulienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

olga.grazuliene@svsb.lt

Justyna Vojevodskaja

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą ir stebėseną

justyna.vojevodskaja@svsb.lt

Irina Šimaitienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

irina.simaitiene@svsb.lt

Nina Šilkienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

nina.silkiene@svsb.lt

Janina Butko

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

janina.butko@svsb.lt

Elvyra Salavatova

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

elvyra.salavatova@svsb.lt

Ivona Žemaitienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

ivona.zemaitiene@svsb.lt
865965694

Regina Malinovskaja

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

regina.malinovskaja@svsb.lt

Leonid Vysockij

Visuomenės sveikatos specialistas, vykdantis  sveikatos priežiūrą mokykloje

leonid.vysockij@svsb.lt
865965535

Natalija Kazlauskienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

natalija.kazlauskiene@svsb.lt
865965361

Atnaujinta: 2022-06-28