Darbuotojai

Vardas, Pavardė

Pareigos

Kontaktai

Janina Alkovska

Direktorė (vaiko priežiūros atostogos)

biuras@svsb.lt

Ana Jankelevič

Laikinai einanti direktorės funkcijas

biuras@svsb.lt

Veslava Mackevičienė

Vyriausioji buhalterė

veslava.mackeviciene@gmail.com

Justyna Vojevodskaja

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą ir stebėseną

justyna@svsb.lt

Irina Šimaitienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

irina@svsb.lt

Nina Šilkienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

nina@svsb.lt

Janina Butko

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

janina@svsb.lt

Elvyra Salavatova

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

elvyraslvtv@gmail.com

Ivona Žemaitienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

ivona@svsb.lt

Regina Malinovskaja

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

regina@svsb.lt

Leonid Vysockij

Visuomenės sveikatos specialistas, vykdantis  sveikatos priežiūrą mokykloje

leovyso@gmail.com

Natalija Kazlauskienė

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

kazlauskiene32@gmail.com

Natalja Miskevič

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti  sveikatos priežiūrą mokykloje

miskevic@gmail.com

Atnaujinta: 2020-05-06