Valgymo sutrikimų linija

  • Paskelbė : Biuras
  • Paskelbta: 2021-01-19
  • Kategorija: Aktualijos

Galbūt jums diagnozuotas valgymo sutrikimas arba įtariate, jog jūsų santykis su maistu tampa nevaldomas (dažnai persivalgote, laikotės griežtų dietų, pavalgius sukeliate sau vėmimą, skaičiuojate kiekvieną kaloriją, pernelyg daug sportuojate siekdami atsikratyti svorio)? Galbūt jūsų vaikas serga anoreksija, bulimija, persivalgymo sutrikimu ar įtariate, jog taip gali būti? Jus galite įveikti ligą, pajudėti sveikimo, meilės sau keliu, padėti savo artimajam.

Sveikstant nuo valgymo sutrikimų pasitaiko atkryčių, kuomet atrodo, jog vėl grįžtama į ligą, nusvyra rankos, trūksta palaikymo, sustiprinimo, vilties. Sirgti, turėti sunkumų ar suklupti nėra gėda. Nebijokite apie tai kalbėti, kreiptis pagalbos. Valgymo sutrikimų linija įkurta tam, jog nelauktumėte, kol sunkumai įsisenės.

Pokalbis gali padėti suprasti, kas su jumis šiuo metu vyksta, pasijusti priimtam ir pajaustam, sustiprinti ir suteikti vilties sveikimo kelyje, atrasti pagalbos sau būdus. Taip pat pokalbio metu galite sužinoti apie specializuotos pagalbos galimybes.

Savanorių komanda nori būti kartu ir padėti. Galite skambinti antradieniais 18.00-22.00 val. skype vardu VSlinija arba telefonu 8 631 22777. Jei tuo metu vyks pokalbis ir savanoris negalės atsiliepti, parašykite žinutę, perskambinsime. Jei nenorite laukti, registruokitės pokalbiui iš anksto, parašydami mums info@vpnamai.lt.


Projektą inicijuoja VŠĮ Vilniaus Psichoterapijos namai. Daugiau informacijos čia.

 
Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos