Leonid Vysockij pelnė „Metų specialisto“ apdovanojimą

  • Paskelbė : Biuras
  • Paskelbta: 2024-02-12
  • Kategorija: Aktualijos

Vasario 9 d. Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro specialistas Leonid Vysockij pelnė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų apdovanojimą „Metų specialistas“. Šį apdovanojimą jis gavo už nuoširdžiai ir atsakingai atliekamą darbą, įgyvendintas iniciatyvas ir asmeninį indėlį į visuomenės sveikatos stiprinimą Šalčininkų rajone.

Leonid Vysockij – Eišiškių 2-osios vidurinės mokyklos absolventas, įgijęs visuomenės sveikatos specialybę Klaipėdos universitete. Šalčininkų visuomenės sveikatos biure jis dirba nuo 2016 metų ir organizuoja sveikatos stiprinimą ir visuomenės sveikatos priežiūrą penkiose Šalčininkų rajono švietimo įstaigose – Butrimonių A. Krepštul, Kalesninkų L. Narbuto gimnazijose, Kalesninkų M. Rudzio pagrindinėje mokykloje, Jančiūnų ir Butrimonių universaliame daugiafunkciame centre ir Eišiškių lopšelyje – darželyje „Žiburėlis“.

Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro direktorės Janinos Alkovskos teigimu, Leonid Vysockij yra labai komunikabilus ir iniciatyvus, o atliekamo darbo kokybė yra vienas svarbiausių jo prioritetų.

- Leonid geba įsilieti į komandą ir joje dirbti ir kurti. Taip galima sakyti ne tik apie mūsų įstaigos kolektyvą, tačiau ir apie įstaigas, kuriose jis atlieka savo funkcijas. Leonid palaiko glaudžius ryšius ne tik su vaikais ir mokiniais, bet ir bendrauja su pedagogais, švietimo įstaigų vadovais. Dar viena graži jo savybė – iniciatyvumas ir žingeidumas. Jo idėjos, pasiūlymai tikrai stebina ir verčia pasitempti kitus. Be to, jis visada teigiamai nusiteikęs ir ieško rakto į gerus darbo rezultatus. Džiaugiuosi, kad kolektyve turime žmogų, kuris nori kurti gražų pasaulį ir yra atsidavęs profesijai, o kartu yra kuklus, - pasakoja biuro direktorė Janina Alkovska.

Daugiau informacijos rasite paspaudę čia.  

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos