Rugpjūčio 2-3 d. savižudybių intervencijos įgūdžių (ASIST) lavinimo mokymai

  • Paskelbė : Biuras
  • Paskelbta: 2021-07-15
  • Kategorija: Aktualijos

Kviečiame registruotis į nemokamus savižudybių intervencijos įgūdžių (ASIST) lavinimo mokymus.

ASIST yra tarptautiniai praktiniai savižudybių intervencijos įgūdžių lavinimo mokymai. Jie tobulinami daugiau nei 30 metų.

Ilgametė patirtis rodo, kad po šių mokymų dalyviai jaučiasi gerokai tvirčiau teikiant pagalbą apie savižudybę svarstantiems žmonėms. Po šių mokymų, savižudybių tema tampa nebe tokia baisi, labiau suprantama ir suvaldoma.

Tam, kad iš šių mokymų pasiimtumėte kuo daugiau, norime iš anksto informuoti ko juose tikėtis:

  • Mokymai trunka 16 valandų (2 pilnos darbo dienos). Tad rekomenduojame kitų veiklų tomis dienomis neplanuoti, kad pavyktų pilnai dalyvauti ir pailsėti po mokymų (savižudybių temos intensyvumas vargina).

  • Tai yra standartizuoti, itin aukštus kokybės kriterijus atitinkantys mokymai, kuriuose kiekviena mokymų valanda turi aiškią iš anksto numatytą prasmę. Dėl to svarbu pilnas dalyvavimas abi dienas, tam, kad galėtume dalyviams po mokymų įteikti serfitikatą, reikalinga, kad dalyviai dalyvautų ne mažiau kaip 15.5 val. (t.y. nepraleistų daugiau nei 30 min šių mokymų per abi dienas).

  • Žinome, kad savižudybių tema nėra lengva ir daugelis mūsų (tiek lektoriai, tiek dalyviai) turime skaudžių su tuo susijusių asmeninių patirčių. Todėl mokymų metu bus kuriama saugi erdvė diskutuoti ir praktikuotis. Nebus rašomi įvertinimai, bus laikomasi konfidencialumo. Lektoriai pasirūpins, kad mokymų tempas bei intensyvumas būtų komfortiškas.

Pertraukų laikas (abi dienas):

1 kavos pertrauka – 10:00-10:10

pietų pertrauka – 13:00-14:00

2 kavos pertrauka – 14:50-15:00

Maitinimu pasirūpina organizatorius.

Dalyviams bus suteikti mokymų baigimo sertifikatai.

Mokymai vyks 2021 m. rugpjūčio 2 - 3 d., laikas 9:00-17:00, trukmė – 16 val, vieta: Eišiškių laisvalaikio ir verslo centras, P. Cvirkos g. 2, Eišiškės

Registruotis mokymams galite paspaudę šią nuorodą:
https://docs.google.com/forms/d/1OCUlePmC8DWiJfgN2laLjkYnhGlR7cD0fPa7_klg7EQ/edit


Daugiau informacijos tel. 8 640 65 290

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos