Konfidenciali nemokama psichologinė pagalba asmens sveikatos priežiūros specialistams, sveikatos mokslų studentams

  • Paskelbė : Biuras
  • Paskelbta: 2024-07-04
  • Kategorija: Aktualijos

Mieli medikai,

kasdien rūpinamės kitais, tačiau dažnai pamirštame pasirūpinti savimi. Kasdien susiduriame su skausmu, tačiau slepiame jį nuo kitų ir savęs. Tai - dramblys ligoninėje, apie kurį žinome visi, tačiau dažnai kalbėti apie jį nedrįstame. Nebeslėpk dramblio. Tu GALI atvirai pasakyti, kaip jautiesi.

Jaunųjų gydytojų asociacija jau penktus metus vykdo iniciatyvą #MEDoMedikams. Vizija – visiems asmens sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos mokslų studentams prieinamos nemokamos, konfidencialios ir operatyvios emocinės ir psichologinės pagalbos tinklas

Jums padėti pasiruošę patyrę psichologai ir psichoterapeutai - tereikia užpildyti registracijos anketą, kurią rasite puslapio www.jauniejigydytojai.lt skiltyje Psichologinė pagalba medikams. Jūsų patogumui, pirmąją konsultaciją su specialistu suderinsime.

Susidūrus su registracijos anketos gedimais, rašykite adresu palaikymoiniciatyva@gmail.com arba skambinkite telefonu +37060607205 (darbo dienomis 8:00 - 19:00).

Nerimaujate, kad kreipiantis pagalbos neteksite licencijos?
Primenama, kad kreipdamiesi pagalbos į psichikos sveikatos specialistus, galite būti ramūs, kad išliks Jūsų turimos licencijos. Tarp ligų, trukdančių verstis bendrąja slaugos, akušerijos, medicinos, odontologijos ir burnos priežiūros praktika, nebėra psichikos sveikatos sutrikimų.

Nepamirškime pasirūpinti savimi bei savo kolegomis - tik taip galėsime būti geriausiais specialistais savo pacientams!

Ši iniciatyva finansuojama LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir koordinuojama Higienos instituto Kompetencijų centro

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos